Žádné produkty

K pokladně

Informační centrum
Vše o nákupu

Množstevní slevy

Na veškeré zboží poskytujeme množstevní slevy již od malého odebráno množství. Pokud není cena uvedena na stránce produktu, je množstevní cena na požádání vyčíslena zákaznickou podporou, popřípadě zařazena do vaší objednávky. Sleva je automaticky zahrnuta do objednávky, pouze pokud je uvedena stránce produktu.

Slevové kupóny

Slevové kupóny můžete aktivovat v nákupním košíku, pokud to je to možné, můžete využít více slevových kuponů zároveň. Platnost každého skladového kupónu může být omezena časově, množstevním využití a platnosti pro určitý účet. U kupónů, které nemají stanový konec platnosti, zpravidla platí do odvolání. Kupóny, které mají udané datum ukončení, můžou být rovněž předčasně ukončeny nebo naopak prodlouženy. V případě nejasností se obraťte na zákaznickou podporu.

Velkoobchodní spolupráce

Pokud máte zájem o pravidelnou spolupráci nebo potřebujete pouze jednorázově větší množství kusů, kontaktujte nás přes kontaktní formulář pro obchodní spolupráci. Vytvoříme vám cenovou nabídku s individuální cenou, na základě odebraného množství. Lze dodat i zboží, které se nenachází v naší nabídce. Dodáváme především elektrotechnické součástky, spotřební elektro popřípadě i sportovní/turistické potřeby.

Pokud jste výrobcem nebo distributorem a myslíte, že by nás vaše produkty mohli zaujmout, neváhejte nás kontaktovat. Rádi rozšiřujeme sortiment o kvalitní produkty.